Ekstraklasa: Składy na Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Ekstraklasa: Składy na Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Raków Częstochowa I Podbeskidzie Bielsko-Biała

Poznaliśmy składy na pierwszy piątkowy mecz Ekstraklasy, w którym Raków Częstochowa podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Przed nami starcie trzeciej z piętnastą ekipą w tabeli najwyższego rodzimego szczebla. Raków zdobył jak na razie 31 punktów, a Podbeskidzie - 17.

Pierwszy gwizdek o 18:00.

RAKÓW CZĘSTOCHOWA: Holec; Tudor, Piątkowski, Niewulis, Jach, Kun, Poletanović, Sapała, Tijanić, Ivi, Gutkovskis.
Ławka: Pindroch, Schwarz, Długosz, Malinowski, Lederman, Arak, Papanikolaou, Wdowiak, Szelągowski.

PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA: Pesković; Modelski, Rundić, Janicki, Mamić, Danielak, Kocsis, Bieroński, Hora, Biliński, Wilson.
Ławka: Leszczyński, Sierpina, Marzec, Rzuchowski, Bashlai, Miakushko, Frelek, Sitek, Roginić.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy