Ekstraklasa: Składy na Śląsk Wrocław - Stal Mielec

Ekstraklasa: Składy na Śląsk Wrocław - Stal Mielec
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Śląsk Wrocław | Stal Mielec

Poznaliśmy składy, w których na boisko wybiegną Śląsk Wrocław i Stal Mielec.

W niedzielne popołudnie rozgrywane są mecze w ramach 30. kolejki Ekstraklasy. We Wrocławiu dojdzie do interesującej potyczki Śląska Wrocław i Stali Mielec.

Obie ekipy mają w tym meczu swój interes. O ile gospodarze walczą o awans do europejskich pucharów i muszą patrzeć na innych, o tyle Stali Mielec wystarczy remis do tego, by zapewnić sobie utrzymanie w Ekstraklasie.

Początek starcia o godzinie 17:30. Transmisję przeprowadzą nSport+ oraz Canal+Sport.

Składy na Śląsk Wrocław - Stal Mielec:

Śląsk: Szromnik, Bejger, Puerto, Tamas, Lewkot, Mączyński, Stiglec, Janasik, Pich, Sobota, Exposito.
Ławka: Putnocky, Pawelec, Poprawa, Scalet, Makowski, Łyszczarz, Pawłowski, Bergier, Piasecki.

Stal: Strączek, Getinger, Flis, Chorbadzhiyski, De Amo, Dadok, Tomasiewicz, Matras, Domański, Kolev, Zjawiński.
Ławka: Primel, Granlund, Żyro, Urbańczyk, Prokić, Mak, Forsell, Sadłocha, Jankowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy