Ekstraklasa: Składy na Wisła Kraków - Pogoń Szczecin [OFICJALNIE]

Źródło: Wisła Kraków I Pogoń Szczecin

Poznaliśmy składy na spotkanie Ekstraklasy, w którym Wisła Kraków zmierzy się z Pogonią Szczecin.

Pogoń jest po trzech ligowych remisach z rzędu i porażce z KKS-em 1925 Kalisz w Pucharze Polski. Wisła przegrała ostatnio w lidze z Lechem Poznań 0:5, ale później wygrała w pucharze ze Stalą Mielec 3:1. W tabeli wyżej są „Portowcy”, którzy mają 13 punktów - o dwa więcej od „Białej Gwiazdy”.

Od pierwszej minuty w barwach szczecińskiego zespołu zobaczymy Kamila Grosickiego.

Początek o 17:30.

WISŁA KRAKÓW: Kieszek; Gruszkowski, Frydrych, Szota, Hanousek, Yeboah, El Mahdioui, Żukow, Skvarka, Młyński, Brown Forbes.
Ławka: Biegański, Mehremić, Sadlok, Hugi, Kliment, Sobol, Szot, Starzyński, Savić.

POGOŃ SZCZECIN: Stipica; Stolarski, Kostas, Zech, Bartkowski, Dąbrowski, Kozłowski, Kowalczyk, Carlos, Grosicki, Parzyszek.
Ławka: Bursztyn, Malec, Łęgowski, Żurawski, Smoliński, Kurzawa, Fornalczyk, Kucharczyk, Zahović.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przesądzone. Oto pierwszy spadkowicz z Ekstraklasy [OFICJALNIE] Przesądzone. Oto pierwszy spadkowicz z Ekstraklasy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Drużyny Krystiana Bielika i Michała Helika spadły z ligi OFICJALNIE: Drużyny Krystiana Bielika i Michała Helika spadły z ligi Duża kontrowersja w meczu Arsenal - Bournemouth. „Nie mogę w to uwierzyć” Duża kontrowersja w meczu Arsenal - Bournemouth. „Nie mogę w to uwierzyć” OFICJALNIE: Znamy drugiego beniaminka Premier League. Powrót po 22 latach przerwy, wielki sukces młodego menedżera OFICJALNIE: Znamy drugiego beniaminka Premier League. Powrót po 22 latach przerwy, wielki sukces młodego menedżera Wieczysta Kraków rozbiła rywala. Znakomita seria trwa [WIDEO] Wieczysta Kraków rozbiła rywala. Znakomita seria trwa [WIDEO] Koniec sezonu dla ważnego zawodnika Górnika Zabrze [OFICJALNIE] Koniec sezonu dla ważnego zawodnika Górnika Zabrze [OFICJALNIE] 23-krotny mistrz kraju rusza po Dominika Marczuka. Reprezentant Polski zagra w Lidze Mistrzów?! 23-krotny mistrz kraju rusza po Dominika Marczuka. Reprezentant Polski zagra w Lidze Mistrzów?!