Ekstraklasa: Składy na Wisła Kraków - Raków Częstochowa

Ekstraklasa: Składy na Wisła Kraków - Raków Częstochowa
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Wisła Kraków | Raków Częstochowa

Już dzisiaj Wisła Kraków zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Z tej okazji przedstawiamy składy obu ekip.

„Biała Gwiazda” obecnie plasuje się na jedenastym miejscu w tabeli ligowej, podczas gdy „Czerwono-Niebiescy” walczą o europejskie puchary. W tej chwili podopieczni Marka Papszuna zajmują trzecią lokatę.

Pierwszy gwiazdek arbitra wybrzmi o godzinie 20:30. Zawody będzie można obejrzeć w stacjach CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT3 oraz CANAL+ 4K ULTRA HD.

***

Składy na Wisła Kraków - Raków Częstochowa:

WISŁA KRAKÓW:

Lis; Sadlok, Radaković, Frydrych, Burliga, Savić, Kuveljić, Żukow, Yeboah, Medved, Starzyński.

Ławka:

Broda, Kone, Boguski, Błaszczykowski, Szota, Gruszkowski, Mawutor, Szot, Buksa.

RAKÓW CZĘSTOCHOWA:

Holec; Piątkowski, Arsenić, Jach, Tudor, Sapała, Poletanović, Kun, Tijanić, Arak, Szelągowski.

Ławka:

Pindroch, Niewulis, Lederman, Wdowiak, Długosz, Gutkovskis, Mikołajewski, Cebula, Kachmarski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy