Ekstraklasa: Składy na Wisła Kraków - Śląsk Wrocław [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na Wisła Kraków - Śląsk Wrocław [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wisła Kraków I Śląsk Wrocław

Znamy składy na ostatni sobotni mecz Ekstraklasy. Wisła Kraków zagra w nim ze Śląskiem Wrocław.

Wyżej w tabeli jest obecnie Śląsk, ale Wisła może dzisiaj zrównać się z nim punktami. Na koncie wrocławian jest 17 „oczek”. Krakowianie jak na razie zdobyli ich 14.

Do składu Śląska wracają Diogo Verdasca oraz Dino Štiglec. Do jedenastki Wisły - Konrad Gruszkowski i Aschraf El Mahdioui. 

Pierwszy gwizdek o 20:00.

WISŁA KRAKÓW: Biegański; Gruszkowski, Sadlok, Uryga, Szota, Hanousek, Frydrych, Skvarka, El Mahdioui, Starzyński, Brown Forbes.
Ławka: Kieszek, Wachowiak, Mehremić, Hugi, Żukow, Sobol, Kuveljić, Yeboah, Szot.

ŚLĄSK WROCŁAW: Szromnik; Janasik, Verdasca, Golla, Lewkot, Stiglec, Mączyński, Schwarz, Pich, Praszelik, Exposito.
Ławka: Putnocky, Iskra, Pawłowski, Makowcki, Garcia, Sobota, Łyszczarz, Zylla, Quintana.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy