Ekstraklasa: Składy na Wisła Płock - Jagiellonia Białystok [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy na Wisła Płock - Jagiellonia Białystok [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Wisła Płock | Jagiellonia Białystok

Wisła Płock i Jagiellonia Białystok przedstawiły swoje wyjściowe jedenastki na mecz w ramach ósmej kolejki Ekstraklasy.

Oba zespoły przystępowały do swojego bezpośredniego starcia z nadziejami na odskoczenie od strefy spadkowej. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego w lepszym położeniu w tym kontekście znajdowała się Jagiellonia Białystok, ponieważ miała o dwa punkty więcej od Wisły Płock.

„Nafciarze” mogli z kolei pochwalić się bardzo dobrą passą na własnym terenie z klubem z Podlasia, który ostatni raz komplet oczek z ich terenu wywiózł w listopadzie 2017 roku.

Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 12:30. Będzie można go obejrzeć na Canal+ Sport.

***

Wisła Płock: Kamiński - Rzeźniczak, Lagator, Michalski, Vallo - Szwoch, Rasak, Błachewicz, Wolski, Warchoł - Sekulski.

Ławka: Węglarz, Krywociuk, Cielemęcki, Kocyła, Jorginho, Lesniak, Kolar, Zbozień, Furman.

Jagiellonia Białystok: Šteinbors - Puerto, Augustyn, Kwiecień - Tabis, Romanczuk, Struski, Přikryl - Toporkiewicz, Bida, Żyro.

Ławka Dziekoński, Pazdan, Nastić, Mystkowski, Trubeha, Surzyn, Tiru, Pospíšil, Matus.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy