Ekstraklasa: Składy Śląsk Wrocław - Stal Mielec [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy Śląsk Wrocław - Stal Mielec [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Śląsk Wrocław | Stal Mielec

Poznaliśmy składy, jakie do gry desygnowali szkoleniowcy Śląska Wrocław i Stali Mielec.

W sobotnie popołudnie kontynuowane są mecze w ramach szesnastej serii gier Ekstraklasy. W jednym z ciekawie zapowiadających się spotkań Śląsk Wrocław podejmie u siebie Stal Mielec.

Patrząc na ligową tabelę, ciężko wskazać faworyta, bo obie te ekipy zgromadziły do tej pory na swoim koncie łącznie po 21 punktów. Lepszą dyspozycję w ostatnich tygodniach wykazywali jednak goście z Podkarpacia, którzy nie przegrali od 19 września. Wtedy to lepszy okazał się Raków Częstochowa (3-0).

Jak będzie dziś? Czy ekipa Jacka Magiery wróci na zwycięską ścieżkę po ponad miesiącu przerwy? Początek starcia punktualnie o 15:00. Transmisja w Canal+Sport.

Składy na Śląsk Wrocław - Stal Mielec:

Śląsk Wrocław: Putnocky, Bejger, Poprawa, Golla, Schwarz, Mączyński, Pawłowski, Stiglec, Praszelik, Sobota, Quintana.
Ławka: Szromnik, Verdasca, Lewkot, Garcia, Iskra, Makowski, Pich, Łyszczarz, Bergier.

Stal Mielec: Strączek, Getinger, Flis, Matras, Chorbadzhiyski, Granlund, Tomasiewicz, Urabańczyk, Hinokio, Mak, Sitek.
Ławka: Primel, Seweryn, Jankowski, Kort, Maj, Wyparło, Szczutowski, Kolev.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Serie A: Składy na AC Milan - Juventus [OFICJALNIE] Serie A: Składy na AC Milan - Juventus [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy