Ekstraklasa: Składy Śląsk Wrocław - Stal Mielec [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Składy Śląsk Wrocław - Stal Mielec [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Śląsk Wrocław | Stal Mielec

Poznaliśmy składy, jakie do gry desygnowali szkoleniowcy Śląska Wrocław i Stali Mielec.

W sobotnie popołudnie kontynuowane są mecze w ramach szesnastej serii gier Ekstraklasy. W jednym z ciekawie zapowiadających się spotkań Śląsk Wrocław podejmie u siebie Stal Mielec.

Patrząc na ligową tabelę, ciężko wskazać faworyta, bo obie te ekipy zgromadziły do tej pory na swoim koncie łącznie po 21 punktów. Lepszą dyspozycję w ostatnich tygodniach wykazywali jednak goście z Podkarpacia, którzy nie przegrali od 19 września. Wtedy to lepszy okazał się Raków Częstochowa (3-0).

Jak będzie dziś? Czy ekipa Jacka Magiery wróci na zwycięską ścieżkę po ponad miesiącu przerwy? Początek starcia punktualnie o 15:00. Transmisja w Canal+Sport.

Składy na Śląsk Wrocław - Stal Mielec:

Śląsk Wrocław: Putnocky, Bejger, Poprawa, Golla, Schwarz, Mączyński, Pawłowski, Stiglec, Praszelik, Sobota, Quintana.
Ławka: Szromnik, Verdasca, Lewkot, Garcia, Iskra, Makowski, Pich, Łyszczarz, Bergier.

Stal Mielec: Strączek, Getinger, Flis, Matras, Chorbadzhiyski, Granlund, Tomasiewicz, Urabańczyk, Hinokio, Mak, Sitek.
Ławka: Primel, Seweryn, Jankowski, Kort, Maj, Wyparło, Szczutowski, Kolev.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy