Ekstraklasa: Štiglec na dłużej w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Štiglec na dłużej w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Śląsk Wrocław

Dino Štiglec parafował nowy kontrakt ze Śląskiem Wrocław.

Umowa Dino Štigleca ze Śląskiem Wrocław miała być ważna do 30 czerwca 2021 roku. Władze postanowiły jednak usiąść z piłkarzem do rozmów w celu kontynuowania współpracy.

Obu stronom udało się w ostatnich dniach znaleźć zadowalający je konsensus, czego efektem był komunikat opublikowany w środowe popołudnie.

Poinformowano w nim, że kontrakt Chorwata z zespołem prowadzonym przez Jacka Magierę została parafowana i będzie on występował we Wrocławiu co najmniej do 30 czerwca 2022 roku.

Lewy defensor trafił do Śląska w lipcu 2019 roku ze słoweńskiej NK Olimpiji Ljubljana. Od tamtej pory rozegrał na polskich boiskach łącznie 54 mecze, a jego dorobek to cztery bramki i osiem asyst.

Po 23 kolejkach ekipa z Wrocławia plasuje się w ligowej tabeli na szóstym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy