Ekstraklasa: Telewizja Polska pokaże hit 26. kolejki. Rozpiska najbliższych transmisji

Ekstraklasa: Telewizja Polska pokaże hit 26. kolejki. Rozpiska najbliższych transmisji fot. TomaszKudala / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Ekstraklasa

Telewizja Polska w ramach 26. kolejki Ekstraklasy pokaże mecz Legii Warszawa z Rakowem Częstochowa.

Po rozegraniu 22 kolejek liderem tabeli Ekstraklasy jest Raków Częstochowa, który zgromadził do tej pory 52 punkty. Zespół prowadzony przez Marka Papszuna kieruje się w stronę tytułu mistrzowskiego, ale wciąż musi uważać na Legię Warszawa. Piętnastokrotny mistrz kraju traci do niego dziewięć „oczek”.

1 kwietnia dojdzie do spotkania pomiędzy tymi zespołami w Warszawie (pierwszy gwizdek o 17:30). Nie mogło być inaczej i transmisję z niego przeprowadzi Telewizja Polska, co zostało potwierdzone przez Ekstraklasę, która opublikowała terminarz 26. kolejki.

Raków i Legia zagoszczą w TVP również wcześniej. Częstochowianie przy okazji wyjazdowego starcia z Pogonią Szczecin w najbliższą niedzielę. Tydzień później publiczny nadawca pokaże mecz warszawskiej ekipy ze Stalą Mielec. Potem zobaczymy jeszcze spotkanie Pogoni z Koroną Kielce.

Plan transmisji meczów Ekstraklasy w Telewizji Polskiej:

23. kolejka: Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa (niedziela, 05.03.2023 o godz. 15:00);
24. kolejka: Legia Warszawa – Stal Mielec (niedziela, 12.03.2023 o godz. 17:30);
25. kolejka: Pogoń Szczecin – Korona Kielce (sobota, 18.03.2023 o godz. 17:30);
26. kolejka: Legia Warszawa – Raków Częstochowa (sobota, 01.04.2023 o godz. 17:30).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Harry Kane powiedział „nie” gigantowi Harry Kane powiedział „nie” gigantowi Nenad Bjelica zainteresowany piłkarzem Rakowa Częstochowa Nenad Bjelica zainteresowany piłkarzem Rakowa Częstochowa „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio] Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy