Ekstraklasa: Telewizja Polska pokaże hit dziewiątej kolejki [OFICJALNIE]

Ekstraklasa: Telewizja Polska pokaże hit dziewiątej kolejki [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TVP Sport

TVP Sport pokaże hitowe starcie dziewiątej kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Rakowem Częstochowa.

Rozgrywki Ekstraklasy powoli zaczynają się rozkręcać. Choć dopiero wrzesień, to za nami już osiem kolejek tego sezonu. W najbliższy weekend przyjdzie czas na kolejną serię gier.

Nie obędzie się bez ciekawych potyczek. Szczególną uwagę przykuwa to, do czego dojdzie w Warszawie. Tam miejscowa Legia podejmie Raków Częstochowa.

Wydaje się, że faworytem tej potyczki są obecni mistrzowie Polski, którzy po zwycięstwie w Lidze Europy (1-0), pokonali w ostatniej kolejce Górnik Łęczna. W środę rozprawili się natomiast w Pucharze Polski z Wigrami Suwałki (3-1).

Gości nie należy jednak lekceważyć. Tym bardziej że znajdują się oni ostatnio w naprawdę solidnej formie i na szczeblu Ekstraklasy nie przegrali od 1 września.

Okazuje się, że transmisję z meczu będzie można śledzić nie tylko za pośrednictwem Canal+Sport, ale też i w ramach otwartej telewizji. Starcie będzie można obejrzeć w TVP Sport.

Początek w najbliższą sobotę punktualnie o 20:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy