Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych kolejkach

Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych kolejkach fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TVP Sport

Telewizja Polska przedstawiła listę meczów Ekstraklasy, które pokaże w najbliższych tygodniach.

W niedzielę dobiegła końca faza zasadnicza Ekstraklasy. Tabelę podzielono na pół i od teraz każda z drużyn rozegra jeszcze siedem spotkań z rywalami znajdującymi się w tej samej połówce.

Pierwszym meczem, z którego Telewizja Polska przeprowadzi transmisję w fazie finałowej, będzie starcie drugiego w tabeli Piasta Gliwice (siedem punktów straty do Legii Warszawa) z czwartym Lechem Poznań. Spotkanie odbędzie się w sobotę 20 czerwca. Początek o 17:30.

Hitowe starcie między Lechem a Legią zaplanowano na 4 lipca. Również pokaże je Telewizja Polska.

Lista transmisji w najbliższych kolejkach:
31. kolejka Ekstraklasy: Piast Gliwice – Lech Poznań (20 czerwca);
32. kolejka Ekstraklasy: Lech Poznań – Pogoń Szczecin (24 czerwca);
33. kolejka Ekstraklasy: Legia Warszawa – Piast Gliwice (27 czerwca);
34. kolejka Ekstraklasy: Lech Poznań – Legia Warszawa (4 lipca);
35. kolejka Ekstraklasy: Legia Warszawa – Cracovia (11 lipca).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Deadline w sprawie transferu Sancho. Chyba wszystko jasne Deadline w sprawie transferu Sancho. Chyba wszystko jasne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy