Ekstraklasowy transfer poza oknem. Michal Peškovič odchodzi z Cracovii

Ekstraklasowy transfer poza oknem. Michal Peškovič odchodzi z Cracovii fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Przegląd Sportowy

Michal Peškovič prawdopodobnie przeprowadzi się do Podbeskidzia Bielsko-Biała, o czym donosi „Przegląd Sportowy”.

Kontuzja Martina Polačka spowodowała, że działacze beniaminka Ekstraklasy postanowili skorzystać z przysługującego im prawa pozyskania nowego bramkarza.

Wedle przepisów Polskiego Związku Piłki Nożnej w przypadku, gdy golkiper dozna urazu, który wyklucza go z gry na dłuższy czas, dany klub może pozyskać zawodnika z innego klubu poza oknem. Nawet mimo obowiązującej umowy.

Z tego względu zdecydowano zwrócić się do Michala Peškovicia. Słowak nie gra w Cracovii, dlatego też Michał Probierz bezproblemowo udzielił mu zgody na przeprowadzkę.

38-latek w czwartek przejdzie szczegółowe testy medyczne. Jeśli te wypadną pomyślnie, parafuje z Podbeskidziem kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.

Golkiper trafił do Cracovii z Korony Kielce latem 2017 roku. Od tamtej pory rozegrał pod Wawelem 74 mecze. W 24 z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy