Ekwadorski snajper trafi do Swansea?

Ekwadorski snajper trafi do Swansea?
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sports

Miler Alejandro Bolaños Reasco znalazł się w kręgu zainteresowań Swansea City.

25-latek niedawno związał się z Grêmio Porto Alegre, a już zgłaszają się po niego inne kluby, które rozważają sprowadzenie do siebie bramkostrzelnego napastnika w najbliższym okienku transferowym.

Media już wcześniej spekulowały, że tego zawodnika obserwują przedstawiciele Corinthiansu São Paulo i Brighton & Hove Albion FC, Teraz do tego grona dołączyła także ekipa "Łabędzi".

Rosnące zainteresowanie Bolañosem nie może dziwić, ponieważ w sześciu dotychczas rozegranych meczach dla "Imortal" sześciokrotnie wpisał się na listę strzelców. Ponadto w reprezentacji Ekwadoru w dwunastu występach strzelił sześć bramek oraz zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy