El Ghazi opuszcza Ajax. Jednak nie Lazio!

El Ghazi opuszcza Ajax. Jednak nie Lazio!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Anwar El Ghazi najprawdopodobniej przejdzie do Lille.

Początkowo wydawało się, że skrzydłowy zasili Lazio, z którym wcześniej rozpoczął negocjacje. Francuzi przekonali go jednak swoją ofertą, zapewne przebijając Włochów. Według Gianluki Di Marzio, reprezentant Holandii zaakceptował ofertę gry w Ligue 1.

Lille osiągnęło też wstępne porozumienie z Ajaksem, chociaż jak zaznaczył wspomniany dziennikarz, przedstawiciele z Amsterdamu w ostatniej chwili podnieśli swoje oczekiwania pod kątem przyszłych bonusów. Finalizacja transakcji ma zatem nastąpić w przyszłym tygodniu.

El Ghazi w obecnym sezonie spisuje się poniżej oczekiwań. Ma też nie najlepsze relacje z trenerem Peterem Boszem. Został nawet na krótko przesunięty przez szkoleniowca do rezerw, w których rozegrał trzy spotkania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy