El Hamdaoui do Fiorentiny?

El Hamdaoui do Fiorentiny?
Redakcja
Redakcja
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Mounir El Hamdaoui jest bliski przejścia do AC Fiorentiny.

Napastnik Ajaxu Amsterdam wyjechał do Włoch na testy medyczne. Zawodnik będzie zdeterminowany, by osiągnąć porozumienie z klubem z Florencji, gdyż w tym sezonie został odsunięty od składu Ajaxu przez Franka De Boera – trenera drużyny.

 
„Violi”, z Arturem Borucem w składzie, zajmują dopiero 13 miejsce w lidze, a ponadto do Genoi odszedł Alberto Gilardino. W tej sytuacji Fiorentina po sfinalizowaniu transferu Amauriego, zarzuciła sieci na Marokańczyka. El Hamdaoui w poprzednim sezonie zdobył 13 bramek w 27 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy