El Shaarawy wraca z Chin. „Done deal”

El Shaarawy wraca z Chin. „Done deal” fot. sbonsi / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Alfredo Pedullà | Gianluca Di Marzio | Nicolò Schira | La Gazzetta dello Sport | Tuttosport

To już przesądzone. Stephan El Shaarawy będzie ponownie bronił barw AS Romy - informują najważniejsze dzienniki sportowe we Włoszech, jak i dziennikarze zajmujący się rynkiem transferowym.

Po fiasku transferowym z października obie strony obiecały sobie, że wrócą do sprawy w styczniu. Tak też się stało i jak informuje Alfredo Pedullà, niebawem dojdzie do rozwiązania umowy skrzydłowego z Shanghai Shenhua.

Tymczasem 28-letni Włoch zjawił się już w Rzymie, gdzie dzisiaj przeszedł pierwszą część testów medycznych, a także ustalił warunki współpracy. Według Gianluki Di Marzio zawodnik podpisze umowę ważną do 30 czerwca 2023 roku z gażą na poziomie 3,5 miliona euro netto za każdy sezon gry na Stadio Olimpico.

Ten sam dziennikarz donosi, że jeśli test na obecność koronawirusa da wynik negatywny, jutro zostaną dokończone badania. Następnie operacja stanie się faktem. Te informacje potwierdzają najważniejsze dzienniki sportowe na Półwyspie Apenińskim.

Nicolò Schira z kolei nie ma wątpliwości, że niebawem Stephan El Shaarawy ponownie będzie występował w trykocie „Wilków”. Przypomnimy, że wcześniej robił od stycznia 2016 do lipca 2019 roku. Wówczas zgromadził 139 występów, które okrasił 40 trafieniami i 26 asystami.

28-krotny reprezentant „Azzurrich” kończy swoją przygodę z Chinami na 19 spotkania (cztery bramki oraz trzy ostatnie podania).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy