Elia Soriano ponownie w Ekstraklasie? Trwają zaawansowane rozmowy

Elia Soriano ponownie w Ekstraklasie? Trwają zaawansowane rozmowy fot. Korona Kielce
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tomasz Włodarczyk (Twitter)

Elia Soriano może po raz drugi w swojej karierze zagościć na polskich boiskach. Poważne zainteresowanie jego usługami przejawia Wisła Płock.

Doświadczony napastnik przeniósł się przed startem obecnego sezonu na zasadzie wolnego transferu do VVV-Venlo z Korony Kielce.

30-letni zawodnik może liczyć na regularną grę w holenderskim zespole, ale nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań, co pokazuje fakt, że w dotychczas siedemnastu rozegranych meczach zdobył tylko dwa gole dla ekipy rywalizującej na poziomie Eredivisie.

Z tego też powodu przedstawiciele klubu zaczęli szukać korzystnego dla siebie rozwiązania związanego z rozstaniem z włoskim piłkarzem. Lokalne media podały już nawet, że „The Good Old” zaoferowali usługi Soriano drugoligowemu De Graafschap.

Nie można jednak wykluczyć, że napastnik zdecyduje się na obranie zupełnie innego kierunku, a konkretniej na powrót do Polski, gdzie mógłby dołączyć do Wisły Płock.

Tomasz Włodarczyk ze Sport.pl poinformował, że „Nafciarze” prowadzą zaawansowane rozmowy w sprawie pozyskania 30-letniego piłkarza, który docelowo miałby zająć w zespole miejsce Ricardinho.

Wcześniej w tym kontekście był też wymieniany inny były snajper Korony Kielce - Airam López Cabrera. Wiele jednak na to wskazuje, że wymagania finansowe Hiszpana przekraczają możliwości ekipy z województwa mazowieckiego, dlatego ta postanowiła rozglądać się za innymi kandydatami.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy