Eliminacje do EURO 2024: Składy na Szkocja - Hiszpania [OFICJALNIE]

Eliminacje do EURO 2024: Składy na Szkocja - Hiszpania [OFICJALNIE] fot. charnsitr / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

Hiszpania w drugiej kolejce eliminacji do EURO 2024 rywalizuje na wyjeździe ze Szkocją. Podajemy składy na to spotkanie.

„La Furia Roja” w debiucie Luisa de la Fuente pokonała Norwegię aż 3:0 i postawiła sobie w ten sposób wysoko poprzeczkę. Dzisiaj celem jest podtrzymanie passy, a jednocześnie przybliżenie się do awansu na turniej finałowy do Niemiec.

Selekcjoner gości przebudował jedenastkę niemal całkowicie. Miejsce w składzie utrzymali tylko Kepa Arrizabalaga, Mikel Merino oraz Rodri.

Opiekun zespołu daje szansę debiutantowi w postaci Davida Garcíi. Oglądamy też między innymi Daniego Ceballosa.

Po drugiej stronie nie brakuje Andrew Robertsona, największej gwiazdy drużyny.

Start o godzinie 20:45. Transmisja w stacji Polsat Sport.

***

Składy na Szkocja - Hiszpania:

SZKOCJA:

Gunn; Hickey, Porteous, Hanley, Tierney, Robertson, Christie, McGregor, McTominay, McGinn, Dykes.

Ławka:

Kelly, Clark, Patterson, Shankland, Hyam, Gilmour, Cooper, Stuart Armstrong, Lewis Ferguson, Brown, Jack, McLean.

HISZPANIA:

Kepa Arrizabalaga; Pedro Porro, David García, Iñigo Martínez, Gayà, Rodri, Mikel Merino, Yeremy Pino, Ceballos, Oyarzabal, Joselu.

Ławka:

Sánchez, Raya, Nacho, Laporte, Morata, Fabián Ruiz, Gavi, Borja Iglesias, Aspas, Nico Williams, Carvajal, Zubimendi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy