Eliminacje do EURO 2024: Składy na Szkocja - Hiszpania [OFICJALNIE]

Eliminacje do EURO 2024: Składy na Szkocja - Hiszpania [OFICJALNIE] fot. charnsitr / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

Hiszpania w drugiej kolejce eliminacji do EURO 2024 rywalizuje na wyjeździe ze Szkocją. Podajemy składy na to spotkanie.

„La Furia Roja” w debiucie Luisa de la Fuente pokonała Norwegię aż 3:0 i postawiła sobie w ten sposób wysoko poprzeczkę. Dzisiaj celem jest podtrzymanie passy, a jednocześnie przybliżenie się do awansu na turniej finałowy do Niemiec.

Selekcjoner gości przebudował jedenastkę niemal całkowicie. Miejsce w składzie utrzymali tylko Kepa Arrizabalaga, Mikel Merino oraz Rodri.

Opiekun zespołu daje szansę debiutantowi w postaci Davida Garcíi. Oglądamy też między innymi Daniego Ceballosa.

Po drugiej stronie nie brakuje Andrew Robertsona, największej gwiazdy drużyny.

Start o godzinie 20:45. Transmisja w stacji Polsat Sport.

***

Składy na Szkocja - Hiszpania:

SZKOCJA:

Gunn; Hickey, Porteous, Hanley, Tierney, Robertson, Christie, McGregor, McTominay, McGinn, Dykes.

Ławka:

Kelly, Clark, Patterson, Shankland, Hyam, Gilmour, Cooper, Stuart Armstrong, Lewis Ferguson, Brown, Jack, McLean.

HISZPANIA:

Kepa Arrizabalaga; Pedro Porro, David García, Iñigo Martínez, Gayà, Rodri, Mikel Merino, Yeremy Pino, Ceballos, Oyarzabal, Joselu.

Ławka:

Sánchez, Raya, Nacho, Laporte, Morata, Fabián Ruiz, Gavi, Borja Iglesias, Aspas, Nico Williams, Carvajal, Zubimendi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół” Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy