Eljero Elia w kręgu zainteresowań Werderu Brema

Eljero Elia w kręgu zainteresowań Werderu Brema fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Soccerway

Dziewiąty zespół ostatniego sezonu Bundesligi przyznał, że widziałby w swoich szeregach holenderskiego skrzydłowego.

Dyrektor sportowy Werderu Brema, Klaus Allofs, był osobą, która potwierdziła zainteresowanie zawodnikiem Juventusu, który na początku maja kategorycznie wyraził się na temat swojej przyszłości w Turynie (przeczytaj o tym tutaj).

- Eljero jest jednym z zawodników, którego uważnie obserwujemy i bardzo byśmy chcieli, aby mógł on z powrotem zagrać w Bundeslidze, tym razem w barwach Werderu - stwierdził Allofs.

Bremeński klub z pewnością będzie poszukiwał klasowych wzmocnień, aby w nowym sezonie powrócić do walki z czołowymi zespołami Bundesligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne OFICJALNIE: Lech Poznań z dodatkowym zastrzykiem gotówki za Kamila Jóźwiaka OFICJALNIE: Lech Poznań z dodatkowym zastrzykiem gotówki za Kamila Jóźwiaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy