Elliot Grandin nie dla Nice

Elliot Grandin nie dla Nice
Redakcja
Redakcja
Źródło: L'Equipe

Po trwających od początku stycznia spekulacjach okazuje się, że już prawie na pewno francuz nie dołączy do zespołu grającego w Ligue 1.

Ten dwudziestoczteroletni napastnik nie jest zadowolony ze swojej pozycji w zespole. W Blackpool nie może liczyć na regularne występy. Od początku sezonu wystąpił w zaledwie sześciu spotkaniach, zdobywając jednego gola.

Absenscja Grandina w pierwszym składzie może być spowodowana przewlekłą kontuzją stopy, z którą zmagał się jakiś czas temu, a nie odzyskał po niej jeszcze pełnej sprawności.

Zmiana barw nie jest możliwa ze względu na zbyt wysokie oczekiwania zarządu Blakpool jeżeli chodzi o opłatę za półroczne wypożyczenie.

W dotychczasowej karierze zawodnik występował w takich zespołach jak SM Caen, Olimpique Marsylia czy CSKA Sofia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE] Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy