Emerytura? Nic z tych rzeczy! Ambitne plany Ronaldinho

Emerytura? Nic z tych rzeczy! Ambitne plany Ronaldinho
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Ronaldinho | AS

Ronaldinho zdradził swoje plany na przyszłość.

Były piłkarz takich klubów jak FC Barcelona, AC Milan czy Paris Saint-Germain stał się dla wielu sympatyków futbolu symbolem pewnej epoki. Uznawany za jednego z najwybitniejszych piłkarzy w historii zawodnik zawiesił niedawno buty na kołku, ale nie oznacza to, że zamierza teraz zaszyć się w domu. 37-latek ma ambitne plany i zdradził je swoim kibicom.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Brazylijczyk poinformował, że zaangażuje się w trzy projekty, w międzyczasie uczestnicząc w meczach charytatywnych. Ronaldinho w najbliższym czasie będzie koncentrował się na rozwoju swojej akademii piłkarskiej, w której zamierza pomagać adeptom futbolu w rozwijaniu ich umiejętności.

Ronaldo de Assis Moreira zdradził też, że chce się sprawdzić również w czymś zupełnie nowym. Poinformował, że zamierza wejść do świata muzyki, która do tej pory była jedynie jego pasją, a teraz ma stać się zawodem. Co prawda były piłkarz nie zdradził, co dokładnie będzie robić w nowej branży, ale „AS” przewiduje, iż 37-latek będzie producentem.

To jednak nie koniec. Zainicjowany został tajemniczy projekt pod nazwą „Soccer Coin”, a Ronaldinho stał się jego partnerem. Jak na razie nieznane są szczegóły, ale w oświadczeniu na stronie http://soccercoin.eu/index.html Brazylijczyk napisał:

„Odkąd zacząłem myśleć o emeryturze, myślałem też co robić później. Co mogę zrobić. Piłka nożna zawsze była częścią mojego życia. Mam też pasję do muzyki.

(...)

Chcę dawać uśmiech tak wielu osobom, jak to tylko możliwe, dzięki temu projektowi. Liczę, że wielu ludzi będzie miało marzenie i nadzieję o byciu szczęśliwym. Chcę jak najbardziej przyczynić się dla świata w trakcie mojego krótkiego życia”.

Więcej na temat: Brazylia Ronaldinho

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Real Madryt: Luka Jović wystawiony na listę transferową Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Lorient z wrogim przejęciem. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Grbicia Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Jeppe Kjær wschodzącą gwiazdą duńskiego futbolu. 16-latek z dwoma rekordami [WIDEO] Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer „Polski Messi” zrzucił już 37 kilogramów. Był na testach w klubie [FOTO] „Polski Messi” zrzucił już 37 kilogramów. Był na testach w klubie [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy