Emiliano Cabrera, były zawodnik Boston River i Juventudu, odebrał sobie życie

Emiliano Cabrera, były zawodnik Boston River i Juventudu, odebrał sobie życie fot. Ovacion
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: El Pais

Z przykrością informujemy o kolejnym samobójstwie piłkarza. Kilka dni po tragicznej śmierci Williamsa Martíneza, w czwartek odebrał sobie życie 27-letni Emiliano Cabrera.

Cabrera, pochodzący z miasta Santa Rosa w Urugwaju, zadebiutował w seniorskiej drużynie w bardzo młodym wieku w Boston River, kiedy klub był jeszcze w drugiej lidze. Następnie udał się w podróż, aby grać w Hiszpanii, a także spędził czas w Juventudzie de Las Piedras, choć w tym zespole grał głównie w trzeciej lidze.

Jego kariera zawodowa miała kilka wzlotów i upadków, a w ostatnich latach grał w piłkę nożną w głębi ojczystego kraju.

Ci, którzy go znali, przestawiali go jako dobrego lewego obrońcę z dużą liczbą atutów, ale zawsze pogrążonego w skomplikowanych relacjach rodzinnych.

W piątek Felipe Rodríguez, urugwajski piłkarz, który gra dla Carlosa Mannucci w Peru, odniósł się do tego smutnego faktu po porażce swojej drużyny w lidze:

- W tym roku straciłem „Morro“, w zeszłym tygodniu był to Williams Martinez, a wczoraj wieczorem przyszła kolej na Emiliano. Musimy mówić o takich sprawach głośno. Żyjemy w społeczeństwie macho i boimy się powiedzieć, co się z nim dzieje. Cierpiałem na depresję, ale poprosiłem o pomoc i wyszedłem z niej. Porozmawiajmy o tym - skomentował.

Kilku byłych kolegów Cabrery z drużyny zorganizowało zbiórkę pieniędzy na pokrycie kosztów pogrzebu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy