Emir Bajrami blisko West Bromwich?

Emir Bajrami blisko West Bromwich?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Fotbollskanalen

Menedżer West Bromwich Albion, Roy Hodgson, poszukuje lewoskrzydłowego. Bardzo możliwe, że wybór padnie na Emira Bajramiego.

23-latek jest obecnie piłkarzem FC Twente. Szwedzki skrzydłowy do Holandii przywędrował z IF Elfsborg przed sezonem 2010-11 i kosztował około  4-5 milinów euro.  Kontrakt zawodnika z klubem z Enschede obowiązuje jeszcze przez dwa lata.
Dotychczas, Bajrami rozegrał w barwach holenderskiego zespołu ledwie 34 mecze, strzelając 4 gole.

West Bromwich ma poważne problemy ze sprowadzeniem wartościowych zawodników do zespołu. Jak na razie, klub zakontraktował tylko jednego piłkarza. Co więcej, w mijający weekend, po meczu z Norwich, drużyna odpadła z rozgrywek FA Cup, natomiast w Premier League zajmuje odległe piętnaste miejsce.

- Będziemy bardzo zadowoleni, jeżeli na koniec sezonu utrzymamy się w lidze - powiedział  kapitan WBA, James Morrison. Dodatkowo dodał, iż do spełnienia tego celu, potrzebne są małe wzmocnienia, ponieważ większość zawodników jest już zmęczona trwającymi rozgrywkami.

Transfer Bajramiego zależeć będzie od nowego szkoleniowca zespołu, Steve’a McLarena, który zastąpił na swoim stanowiski Co Adriaanse.

 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy