Engelaar zakończył karierę

Engelaar zakończył karierę
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Twitter

Orlando Engelaar oświadczył, że kończy swoją piłkarską karierę.

Orlando Wensley Engelaar przyszedł na świat 24 sierpnia 1979 roku w Rotterdamie. Pierwsze kroki w swojej piłkarskiej karierze stawiał w NAC Breda, z którym podpisał zawodowy kontrakt w 2000 roku.

W 2006 roku trafił do Twente, gdzie został zauważony przez wysłanników reprezentacji Holandii. W barwach „Oranje” debiutował rok później i zdołał zanotować dla niej 14 występów.

Ostatnim klubem 36-latka było właśnie Twente. W ubiegłym sezonie rozegrał 11 meczów i zdobył dla tego zespołu dwie bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy