Enner Valencia do Evertonu?

Enner Valencia do Evertonu? fot. Transfery.info
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Liverpool Echo

Enner Valencia znalazł się w sferze zainteresowań Evertonu.

Włodarze „The Toffees” oferują 14,5 miliona funtów za kartę zawodniczą napastnika West Hamu United. Ma on być alternatywą dla zakupu Yacine Brahimiego, w którego sprawie negocjacje nie zmierzają do finalizacji.

Enner Remberto Valencia Lastra urodził się 4 listopada 1989 roku w San Lorenzo. Jest wychowankiem CS Emelec. W 2014 roku trafił do West Hamu za 12 milionów funtów. W londyńskim klubie zdobył do tej pory osiem bramek w 51 meczach. Ma na koncie 29 występów i 16 bramek w barwach reprezentacji Ekwadoru.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy