Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów

Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów fot. PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: El Día

Erik Expósito może opuścić wkrótce Śląsk Wrocław. Gdzie trafi? Na poważną opcję wyrasta transfer do CD Tenerife. Doszło w tej sprawie do pierwszych rozmów - zapewnia „El Día”.

Erik Expósito od 2019 roku przywdziewa trykot Śląska Wrocław. Na Oporowskiej przeżywał różne chwile. Jego przebłyski przykrywały zarzuty o brak przywiązania do swoich obowiązków. Wielu uważało, że nie potrafi utrzymać regularnej formy.

W rundzie jesiennej tego sezonu Hiszpan przeżywał swój najlepszy okres, notując czternaście ligowych trafień. Podobnie jak cała drużyna nie utrzymał tempa w wiosennych zmaganiach.

Mimo to sprawa kontraktu 27-latka budzi spore emocje. Ten wygasa już pod koniec czerwca i nie zapowiada się, by został przedłużony. Wrocławski klub dotarł już do finansowej ściany w negocjacjach.

Expósito nie narzeka na brak zainteresowania. Oprócz bliskowschodnich propozycji stara się przekonać go CD Tenerife. Co więcej, hiszpański drugoligowiec ma na to spore szanse.

Jak zapewnia dziennik „El Día”, gwiazdora Śląska bardzo kusi możliwość dołączenia do klubu z rodzinnego miasta.

Zainteresowanie zrodziło pierwsze ruchy, gdyż doszło już do rozmów z otoczeniem zawodnika. Nie ma oferty ani bliskich stanowisk, jest natomiast chęć wysłuchania i wspólne pragnienie.

„[...] Chociaż nigdy nie krył swojej aspiracji, aby wylądować w jednej z pięciu dużych lig, opcja Teneryfy napawa go szczególną ekscytacją” - czytamy w dzienniku.

Expósito miałby stanąć na czele zupełnie nowego projektu. Po rozczarowującym sezonie ekipa z Estadio Heliodoro Rodríguez López szuka nowego szkoleniowca, mając na radarze Vicente Moreno. Główny cel stanowi wydostanie się po kilkunastu latach z drugiej ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy