Erik Janža z czerwoną kartką w meczu przeciwko Pogoni Szczecin [WIDEO]

Erik Janža z czerwoną kartką w meczu przeciwko Pogoni Szczecin [WIDEO] fot. Lukasz Sobala / PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Górnik Zabrze w spotkaniu Ekstraklasy pokonał Pogoń Szczecin, ale stracił swego kapitana. Za czerwoną kartkę z boiska wyrzucony został Erik Janža.

Nim sędzia dał znak do rozpoczęcia zawodów, kibice polskiej ligi mieli przed oczami flashbacki z przepięknego trafienia Lukasa Podolskiego. Niemiec zaskoczył bramkarza „Portowców” lobem z połowy boiska.

Tym razem doświadczony zawodnik rozpoczął mecz wśród rezerwowych, a odpowiedzialność za zdobywanie bramek wziął na siebie Lawrence Ennali.

Rodak „Poldiego” wpisał się na listę strzelców już w piątej minucie. Górnik Zabrze nie skończył pojedynku w komplecie.

W 70. minucie Erik Janža zaatakował przeciwnika, trafiając go w okolice szyi. Sędzia główny początkowo wręczył mu żółtą kartę.

Niedługo potem interweniował arbiter boczny, który zwrócił swemu koledze uwagę na brutalność zagrania.

W efekcie pierwotna decyzja została zmieniona, a Słoweniec obejrzał „czerwo”.

Teraz od komisji dyscyplinarnej będzie zależeć, ile spotkań przegapi kapitan „Trójkolorowych”.

Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy