Erik ten Hag chce zabrać ze sobą do Manchesteru United piłkarza Ajaksu Amsterdam. Byłby to pierwszy letni transfer „Czerwonych Diabłów”
2022-04-08 18:58:11; Aktualizacja: 3 lata temu
Jurriën Timber może zostać bohaterem pierwszego letniego transferu Manchesteru United po przejęciu w nim sterów przez Erika ten Haga. Holenderski szkoleniowiec myśli poważnie o zabraniu ze sobą wszechstronnego obrońcy do angielskiego klubu - poinformował Marcel van der Kraan z „De Telegraaf”.
W europejskich mediach panuje coraz większe przekonanie odnoszące się do zatrudnienia opiekuna Ajaksu Amsterdam na stanowisku menedżera „Czerwonych Diabłów” przed rozpoczęciem kolejnego sezonu.
Marcel van der Kraan z „De Telegraaf” uważa, że odejście 52-latka jest już w zasadzie przesądzone i na dodatek może on za sobą pociągnąć jednego z zawodników „Godenzonen” w osobie Jurriëna Timbera.
Sześciokrotny reprezentant Holandii wskoczył w końcowej fazie ubiegłego sezonu do podstawowego składu rodzimego zespołu i w trwającym umocnił swoją pozycję w drużynie, w której opuścił tylko kilka spotkań z uwagi na drobne problemy zdrowotne.Popularne
Nominalny środkowy obrońca, mogący też w razie konieczności występować na bokach defensywy, potrafi bardzo dobrze operować futbolówką przy nodze, dlatego jest już teraz postrzegany przez Erika ten Haga jako potencjalne wzmocnienie Manchesteru United.
20-letni zawodnik ma umowę z Ajaksem Amsterdam do 30 czerwca 2024 roku. W związku z tym ekipa z Old Trafford musiałaby przygotować się do wyłożenia pokaźnej sumy na ewentualne sprowadzenie Timbera..
Holender rozegrał 37 spotkań w obecnych rozgrywkach, strzelając w nich trzy gole oraz notując jedną asystę.













![Arne Slot ucieka spod topora. Liverpool remisuje z Sunderlandem [WIDEO]](img/photos/112988/170x113/arne-slot.jpg)
![Asysta Matty'ego Casha w Premier League [WIDEO]](img/photos/111848/170x113/matty-cash.jpg)






![Arne Slot ucieka spod topora. Liverpool remisuje z Sunderlandem [WIDEO]](img/photos/112988/90x60/arne-slot.jpg)
![Asysta Matty'ego Casha w Premier League [WIDEO]](img/photos/111848/90x60/matty-cash.jpg)



![Stacja: ćwierćfinał Pucharu Polski. Lech Poznań przechodzi dalej [WIDEO]](img/photos/113267/170x113/yannick-agnero-mikael-ishak.jpg)



