Eriksen nie dla Manchesteru United

Eriksen nie dla Manchesteru United
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: BBC

Christian Eriksen nie trafi jednak do Manchesteru United, donosi BBC.

Okno transferowe w Anglii zamyka się w czwartek, a wiele ekip nadal przejawia dużą aktywność na rynku. Do tej grupy zalicza się niewątpliwie Manchester United, który po pozyskaniu Harry'ego Maguire'a rozgląda się także za wzmocnieniami w ofensywie.

W ostatnich dniach do gry na Old Trafford przymierzany był Paulo Dybala. Ostatecznie jednak działacze porzucili negocjacje z tym piłkarzem (czy też sam zawodnik zdecydował, że korzystniejsze dla niego będą innego rozwiązania, w tym nawet pozostanie w Juventusie), by skupić się na innej opcji. Na ich celowniku znalazł się bowiem Christian Eriksen.

Piłkarz w ostatnim czasie przejawił zainteresowanie zmianą miejsca pracy. Swoją decyzję motywował chęcią szukania nowych wyzwań. Ponadto zapowiedział też, że nie przedłuży kontraktu z Tottenhamem, który obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku.

W takim wypadku do gry postanowił włączyć się Manchester United. Władze prowadziły w tej sprawie rozmowy, jednak zostały one wstrzymane. Zdaniem mediów piłkarz nie jest bowiem szczególnie ukontentowany wizją pozostania na Wyspach i wolałby raczej przeprowadzić się do Hiszpanii, a konkretnie do Realu Madryt. Z drugiej strony - można się jednak spodziewać, że przyczyną końca rozmów były za duże żądania finansowe Tottenhamu wobec ligowego konkurenta.

Ciężko zatem rokować, czy „Czerwone Diabły” sprowadzą kogoś jeszcze, bo okno transferowe w Anglii zamyka się w czwartek o godzinie 18.

Ekipa z Old Trafford pozyskała w tym oknie transferowym trzech piłkarzy. Poza wspomnianym defensor Leicester City do drużyny dołączyli też Daniel James i Aaron Wan-Bissaka.

Zobacz również

Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte! Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy