Erling Braut Håland bohaterem Salzburga

Erling Braut Håland bohaterem Salzburga fot. Erling Braut Haland I Instagram
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

RB Salzburg od zwycięstwa rozpoczął fazę grupową Ligi Mistrzów.

Wtorkowy wieczór obfitował w inauguracyjne mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów. W jednym ze spotkań doszło do spotkania pomiędzy Salzburgiem a Genkiem.

Lepsi okazali się Austriacy, którzy pokonali swoich rywali w stosunku 6-2. Bohaterem wspomnianego starcia był Erling Braut Håland. Norweg zdobył w tym meczu trzy gole.

Poza nim dla Salzburga strzelali jeszcze Hwang Hee-chan, Dominik Szoboszlai oraz Andreas Ulmer. Dla gości z kolei trafiali Jhon Lucumí oraz Mbwana Samatta.

Jeśli chodzi o Halanda, imponuje on dobrą dyspozycją od dłuższego czasu. Szerszej publiczności dał się poznać z dobrej strony przy okazji Mistrzostw Świata do lat 20. Wówczas to w meczu przeciwko Hondurasowi zdobył dziewięć bramek.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy