ESPN: Oferta dla Tima Howarda!

ESPN: Oferta dla Tima Howarda!
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: ESPN

Colorado Rapids chce pozyskać Tima Howarda.

36-letni golkiper od 2007 roku występuje w Evertonie. Do tej pory ma na koncie ponad 400 występów dla "The Toffees". W obecnym sezonie zaliczył udział we wszystkich spotkaniach Premier League, lecz fani zespołu z Liverpoolu mają coraz więcej zastrzeżeń do jego postawy. Howard został skrytykowany m. in. za słabą dyspozycję w meczu przeciwko Stoke City pod koniec grudnia.

Reprezentant Stanów Zjednoczonych, traktowany w ojczyźnie jako legenda, otrzymał propozycję gry w MLS. Starania o pozyskanie 36-latka podjęło Colorado Rapids. Pomimo że kontrakt bramkarza z Evertonem jest ważny do czerwca 2018 roku, menedżer Roberto Martinez stwierdził w tym tygodniu, że nie umie  odpowiedzieć na pytanie, czy Amerykanin występował między słupkami jego drużyny w przyszłym sezonie.

Howard ma za sobą grę w MLS. W latach 1998-2003 był piłkarzem MetroStars. Później, na cztery lata, trafił do Manchesteru United.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy