ESPN: Tottenham po skrzydłowego ligowego rywala

ESPN: Tottenham po skrzydłowego ligowego rywala
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: ESPN

Jak podaje ESPN, Tottenham nie porzucił pomysłu dotyczącego pozyskania Demaraia Graya.

„Koguty” mocno interesowały się skrzydłowym Leicester City już zeszłego lata, ale włodarze „Lisów” nie chcieli rozmawiać wtedy o transferze Anglika. Tottenham przez ostatnie miesiące dalej obserwował poczynania 21-latka i niewykluczone, że po zakończeniu sezonu przejdzie do konkretnego działania.

Występujący najczęściej na lewym skrzydle zawodnik rozegrał w tym sezonie 30 spotkań w Premier League, w których zdobył trzy bramki i zaliczył asystę. Trzeba jednak podkreślić, że w sporej części z nich przebywał na murawie dość krótko. W sumie spędził na boisku nieco ponad 1400 minut.

21-letniemu zawodnikowi zależy na częstszym pojawianiu się na murawie. W Tottenhamie byłoby mu o to pewnie równie trudno, ale z drugiej strony, możliwość współpracy z Mauricio Pochettino dla wielu młodszych piłkarzy jest bardzo kusząca.

Dodajmy, że Gray w ostatnim czasie pełnił rolę kapitana reprezentacji Anglii do lat 21 (mecze z Rumunią oraz Ukrainą). Jego całkowity bilans w niej to 18 spotkań i sześć bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy