EURO 2020: Cristiano Ronaldo wywołał zamieszanie na konferencji prasowej. Portugalczyk zaapelował o niekorzystanie z Coca-Coli, którą sam kiedyś reklamował

EURO 2020: Cristiano Ronaldo wywołał zamieszanie na konferencji prasowej. Portugalczyk zaapelował o niekorzystanie z Coca-Coli, którą sam kiedyś reklamował
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info | Twitter

We wtorek Portugalia zmierzy się z Węgrami. Już dzisiaj udział w konferencji prasowej wziął Cristiano Ronaldo, a spotkanie z dziennikarzami zaczęło się od małego zamieszania. Gwiazdorowi nie spodobało się to, że stoją przed nim butelki z Coca-Colą.

36-latek słynie ze swojego zdrowego trybu życia, począwszy od diety, odpowiedniej liczby godzin snu, a skończywszy na regeneracji po wysiłku. W 2020 roku przyznał, że nie jest zwolennikiem sposobu żywienia jego syna, który stawia na przetworzoną żywność, w tym Coca-Colę.

– Czas pokaże, czy mój syn zostanie znakomitym zawodnikiem, w tym momencie nim nie jest. Pije Coca-Colę i je frytki. Wie, że tego nie lubię, ale wciąż to robi – zdradził.

Kiedy dzisiaj Cristiano Ronaldo zjawił się na konferencji prasowej z okazji jutrzejszego meczu z Węgrami, zastał ustawione na stoliku dwie butelki wspomnianego napoju gazowanego. Szybko je przestawił i wystosował krótki apel.

– Pij wodę, nie Coca-Colę – oświadczył.

Łyżką dziegciu w całej sytuacji jest fakt, że Portugalczyk sam w przeszłości reklamował ten produkt. Cola-Cola jest z kolei oficjalnym sponsorem EURO 2020.

Debiutancki mecz obrońcy trofeum zaplanowano na godzinę 18:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy