EURO 2020: Lista gości specjalnych rozgrywanego na Wembley finału Mistrzostw Europy

EURO 2020: Lista gości specjalnych rozgrywanego na Wembley finału Mistrzostw Europy fot. Andrea Raffin / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Miguel Delaney

Finał EURO 2020 zobaczy z trybun Wembley wiele znanych osobistości. Miguel Delaney z „The Independent” przedstawił na Twitterze ich listę.

Jak w przypadku każdego finału wielkiego turnieju na Wembley pojawią się prezydenci UEFA oraz FIFA - Aleksander Čeferin oraz Gianni Infantino.

Nie zabraknie również najważniejszych osobistości świata polityki z Anglii i Włoch, jak również byłych świetnych piłkarzy, w tym Davida Beckhama, Wayne’a Rooneya, Alessandro Nesty czy Gianluki Zambrotty.

Na liście opublikowanej przez Delaneya widnieją też chociażby Tom Cruise i Kate Moss.

Dziennikarz podkreślił jednak, że przedstawił tylko część VIP-ów i ich całkowita liczba jest o wiele większa.

Początek finału pomiędzy Włochami a Anglią o 21:00.

Goście finału EURO 2020:

Prezydent UEFA Aleksander Čeferin;
Sekretarz generalny UEFA Theodoros Theodoridis;
Prezydent FIFA Gianni Infantino;
Prezydent włoskiej federacji Gabriele Gravina;
Prezydent angielskiej federacji Peter McCormick;
Książe Cambridge;
Księżna Cambridge;
Jerzy z Cambridge;
Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson;
Burmistrz Londynu Sadiq Khan;
Prezydent Włoch Sergio Mattarella;
Włoski podsekretarz stanu odpowiedzialny za sport Valentina Vezzali;
David Beckham;
Wayne Rooney;
Robbie Keane;
Sir Geoff Hurst;
Fabio Capello;
Mauricio Pochettino;
Alessandro Nesta;
Gianlcua Zambrotta;
Tom Cruise;
Kate Moss;

I wiele innych piłkarskich legend.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy