EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE]

EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

Mecz grupy B EURO 2020 pomiędzy Danią a Finlandią zostanie wznowiony o 20:30.

„W odpowiedzi na prośbę graczy obu drużyn UEFA zgodziła się na wznowienie meczu pomiędzy Danią i Finlandią dziś wieczorem o 20:30. Rozegrane zostaną ostatnie cztery minuty pierwszej połowy, po czym nastąpi pięciominutowa przerwa, po której nastąpi druga połowa” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez UEFA.

Spotkanie pomiędzy Duńczykami a Finami zostało przerwane w pierwszej połowie zaraz po upadku na murawę Christiana Eriksena. 29-latek był reanimowany. Przez wiele minut sytuacja wyglądała dramatycznie, ale piłkarz na szczęście odzyskał przytomność i jak informuje jego agent - może mówić.

Eriksen przebywa obecnie w szpitalu.

O 21:00 rozpocznie się drugie spotkanie grupy B ME pomiędzy Belgią a Rosją.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy