Euro 2021? L'Equipe: UEFA chce przełożyć Mistrzostwa Europy

Euro 2021? L'Equipe: UEFA chce przełożyć Mistrzostwa Europy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: L'Equipe

„L’Equipe” pisze, że UEFA w przyszłym tygodniu powinna ogłosić przełożenie Mistrzostw Europy na 2021 rok.

Do tej pory przedstawiciele europejskiej centrali piłkarskiej utrzymywali, że Euro 2020 rozpocznie się zgodnie z planem, a więc 12 czerwca. Sytuacja jest jednak dynamiczna. UEFA poinformowała dzisiaj, że na wtorek zaplanowano wideokonferencję, w której udział wezmą szefowie krajowych związków. Zdaniem „L’Equipe” jej efektem będzie odroczenie Euro 2020.

Jak donosi powyższe źródło, turniej mistrzowski najprawdopodobniej zostanie przełożony na 2021 rok. UEFA będzie musiała przeprowadzić rozmowy z FIFA, która na lato 2021 zaplanowała Klubowe Mistrzostwa Świata w nowym formacie.

„L’Equipe” pisze też, że rozgrywki Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy zostaną zawieszone. Obie są obecnie na etapie 1/8 finału.

O tym, czy doniesienia francuskich dziennikarzy się sprawdzą, przekonamy się we wtorek.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO] Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy