Everton ukarany za transferowe przewinienie

Everton ukarany za transferowe przewinienie fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Football Asocciation

Everton został uznany przez Football Association winnym naruszenia zasad przeprowadzania transferów piłkarskich.

Konkretnie klub z Liverpoolu zachował się niezgodnie z Regulacjami Piłkarskiego Agenta.
 
Kara 45 tysięcy funtów dla klubu i 10 tysięcy funtów dla agenta Andy'ego Niedzwieciego odnosi się do wydarzenia z 2010 roku, gdy Everton próbował ściągnąć Jamaala Lascellesa, wówczas zawodnika akademii Nottingham Forest. Sam zawodnik przy tej okazji dostał od związku jedynie ostrzeżenie.
 
Obecnie 20-letni Lascelles wciąż jest piłkarzem Forest. Defensor w tym sezonie rozegrał 12 spotkań w Championship. W minionym roku reprezentował też Anglię do lat 20, na mundialu wystąpił w jednym meczu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy