Everton wstrzymuje rozmowy z PSG. Wielki powrót pod znakiem zapytania
2022-08-19 17:28:11; Aktualizacja: 3 lata temu
Everton nie zamierza kontynuować rozmów z Paris Saint-Germain w sprawie Idrissy Gueye’a. Wymagania paryżan nadwyrężyły cierpliwość działaczy „The Toffees” - podaje „L’Équipe”.
Idrissa Gueye nie cieszy zbyt dużą popularnością wśród zarządców paryskiej ekipy. Piłkarz w poprzednim sezonie grał często i z reguły nie zawodził. Jego notowania pogorszyła jednak niechęć do akcji promocyjnych Ligue 1.
Senegalczyk nie godził się na występowanie z naszywką LGBT, czym zraził do siebie osoby decyzyjne w klubie. Wydawało się, że przygoda 32-latka na Parc des Princes dobiegnie wkrótce końca. Jak się okazuje, sprawa nie jest taka prosta.
Środkowy pomocnik od początku widział dla siebie jedną ścieżkę - powrót do Evertonu, gdzie zawsze cieszył się dużą sympatią kibiców. Gueye stosunkowo szybko porozumiał się w sprawie indywidualnych szczegółów z liverpoolczykami, czekając na pomyślny przebieg rozmów między klubami.Popularne
Te od początku nie posuwały się dynamicznie. Kością niezgody pozostawały oczekiwania mistrza Francji, optującego za transferem definitywnym. Everton liczył na popularną obecnie praktykę - wypożyczenie z opcją wykupu.
Klub z Merseyside nie potrafił dojść do konsensusu z drugą stroną, a więc zawiesił negocjacje. Włodarze z Goodison Park nie porzucają całkowicie sprawy, aczkolwiek liczą, że to PSG zainicjuje ponowne rozmowy.
Idrissa Gueye tkwi w niepewności. Z jednej strony ceni on sobie życie w stolicy Francji, aczkolwiek zdaje sobie sprawę, iż pozostanie tutaj wpłynie zdecydowanie negatywnie na jego karierę.
Everton z kolei wzmocnił niedawno pozycję „szóstki” Amodou Onaną, którego angaż pochłonął aż 36 milionów euro z budżetu klubu.










![Wejście smoka! Oskar Pietuszewski z wymarzonym debiutem w FC Porto [WIDEO]](img/photos/114641/170x113/pietuszewski.jpg)

![Zwycięski marsz przerwany. FC Barcelona gubi punkty w San Sebastian [WIDEO]](img/photos/107093/170x113/hansi-flick.jpg)
![Senegal mistrzem Afryki po raz drugi. Wygrana w cieniu skandalu [WIDEO]](img/photos/114171/170x113/senegal.jpg)

![Skandal w finale Pucharu Narodów Afryki. Piłkarze Senegalu zeszli z boiska [WIDEO]](img/photos/114640/170x113/xyz.jpg)




![Nawet 10 milionów euro. Olympique Lyon pozyskał utalentowanego pomocnika [OFICJALNIE]](img/photos/114668/90x60/noah-nartey.jpg)











