Everton z ofertą za skrzydłowego. 20 milionów euro to za mało

Everton z ofertą za skrzydłowego. 20 milionów euro to za mało
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Santi Aouna

Everton złożył ofertę za występującego w Lorient Dango Ouattarę - informuje Santi Aouna. Ta została jednak odrzucona, ale Anglicy nie zamierzają rezygnować z transakcji.

Everton znalazł się nad przepaścią, bo ekipa prowadzona przez Franka Lamparda plasuje się w tabeli dopiero na osiemnastym miejscu. Jakby tego było mało, nie ma zbyt wielu przesłanek ku temu, by miało być lepiej. W ostatnich pięciu spotkaniach zespół z Liverpoolu zdobył bowiem raptem jeden punkt.

W związku z tym poszukiwane są wzmocnienia, a wspomniany menedżer wspólnie z władzami klubu uznali, że przydałby się skrzydłowy. Oczy skierowano zatem na utalentowanego Dango Ouattarę.

20-latek jest obecnie związany z Lorient, gdzie spisuje się naprawdę dobrze. Jego postawa nie umknęła zresztą wyżej notowanym ekipom, które chętnie by go zwerbowały.

Na razie jednak największą determinację w sprawie pokazuje Everton, bo przedstawiciel Premier League złożył w tej sprawie ofertę. Ta została jednak odrzucona, a opiewała na 20 milionów euro.

Bardzo możliwe jednak, że Anglicy wrócą wkrótce z czymś lepszym, bo są mocno zdesperowani.

Reprezentant Burkina Faso najlepiej czuje się na skrzydle, ale w razie potrzeby jest w stanie obsadzić też pozycję środkowego napastnika. W tym sezonie rozegrał łącznie 16 meczów, a jego dorobek to pięć goli oraz pięć asyst.

Umowa wiąże go z Lorient do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy