Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?!

Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

Real Madryt chętnie wypożyczy zimą Isco, wpisując w umowę obowiązek jego wykupu. Najbardziej prawdopodobnym kierunkiem przeprowadzki Hiszpana jest Everton - pisze „Daily Mirror”.

Isco od dawna łączy się z odejściem z Realu. Latem do tego nie doszło, a od tamtej pory Hiszpan zanotował pięć występów w koszulce „Królewskich”. Z reguły wchodzi jednak na murawę z ławki rezerwowych. Jak podaje „Daily Mirror”, działacze hiszpańskiego klubu chętnie wypożyczyliby go zimą do innej drużyny, zawierając w kontrakcie obowiązek wykupu.

Ostatnio Isco interesowały się m.in. Arsenal, Juventus i Sevilla. Prawdopodobnie żaden z tych klubów w najbliższym czasie nie będzie jednak dążył do jego zakontraktowania. Inaczej może być z Evertonem. Sam Hiszpan ma być otwarty na przeprowadzkę na Goodison Park, gdzie spotkałby Carlo Ancelottiego, z którym w przeszłości pracował w Hiszpanii, oraz Jamesa Rodrígueza.

Isco jest związany z Realem od 2013 roku. Dotychczasowy bilans 28-latka w jego barwach to 312 meczów, 51 goli i 54 asysty. Mniej więcej jedną trzecią tego dorobku uzbierał pod skrzydłami Ancelottiego.

Everton przeprowadził ostatnio kilka głośnych transferów. Oprócz wspomnianego Jamesa ściągnął m.in. Allana oraz Abdoulaye’a Doucouré’a.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marek Papszun w „Lidze+ Extra” o trwającym zamieszaniu z Legią Warszawa. Końcoworoczny deadline Marek Papszun w „Lidze+ Extra” o trwającym zamieszaniu z Legią Warszawa. Końcoworoczny deadline OFICJALNIE: Czara goryczy w końcu się przelała. Claude Puel zwolniony przez Saint-Étienne OFICJALNIE: Czara goryczy w końcu się przelała. Claude Puel zwolniony przez Saint-Étienne POTWIERDZONE: Al-Sadd wytypowało następcę Xaviego POTWIERDZONE: Al-Sadd wytypowało następcę Xaviego Oliver Mintzlaff odsłonił kulisy pracy Jesse’ego Marscha w RB Lipsk. „Gdybyśmy wiedzieli, że tak to będzie wyglądać, to nie podpisalibyśmy z nim umowy” Oliver Mintzlaff odsłonił kulisy pracy Jesse’ego Marscha w RB Lipsk. „Gdybyśmy wiedzieli, że tak to będzie wyglądać, to nie podpisalibyśmy z nim umowy” Czerwona kartka Grzegorza Krychowiaka [WIDEO] Czerwona kartka Grzegorza Krychowiaka [WIDEO] Bundesliga: SZEŚĆ goli w 37 minut. Freiburg zdemolował Borussię Mönchengladbach Bundesliga: SZEŚĆ goli w 37 minut. Freiburg zdemolował Borussię Mönchengladbach Jacek Zieliński o potencjalnym powrocie Bartosza Kapustki do Cracovii Jacek Zieliński o potencjalnym powrocie Bartosza Kapustki do Cracovii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy