Fabian Klos: Lewandowski powinien mieć w FIFIE ocenę 99

Fabian Klos: Lewandowski powinien mieć w FIFIE ocenę 99 fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: SPORT1

Przed meczem Arminii Bielefeld z Bayernem Monachium głos postanowił zabrać atakujący tych pierwszych, Fabian Klos. Napastnik komplementował Roberta Lewandowskiego.

W sobotnie popołudnie naprzeciw siebie staną jedenastki Arminii Bielefeld i Bayernu Monachium. Zdecydowanym faworytem będą ci pierwsi, którzy nie powinni mieć problemów z niżej notowanym rywalem.

Mistrzowie Niemiec muszą mieć się jednak na baczności, ponieważ beniaminek potrafił w tym sezonie urwać punkt Eintrachtowi Frankfurt oraz pokonać FC Köln.

„Bawarczycy” liczą na pewno na dobrą grę Roberta Lewandowskiego, który w ostatnim meczu ligowym przeciwko Hercie strzelił cztery bramki.

O komentarz w kwestii obecnej formy Polaka poproszony został atakujący sobotniego rywala Bayernu Monachium, Fabian Klos. Jego zdaniem kapitan reprezentacji Polski nie ma wad.

- Moim zdaniem oni mają w tej chwili najmocniejszy zespół na świecie. Do tego jeszcze Robert Lewandowski. To niesamowity zawodnik. On nie ma żadnych słabych stron. Jest świetny pod względem fizycznym i technicznym -powiedział.

- W dzisiejszych czasach jest ciężko znaleźć typowego napastnika. Jeśli jednak ktoś chciałby zbudować idealnego gracza na tę pozycję, mógłby po prostu wskazać na niego. Nie chcę za bardzo słodzić, ale nie mam wątpliwości, że to najlepszy atakujący w Bundeslidze, w Europie i na świecie. Dziwię się, że jego ocena ogólna w FIFIE nie wynosi 99 - dodał.

Ocena 32-latka w popularnej grze wynosi 91. Lepsi od niego są tylko Lionel Messi (93) i Cristiano Ronaldo (92).

Początek sobotniego meczu o godzinie 18:30.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy