Fabián Ruiz: Rozmowy w sprawie nowej umowy z Napoli wstrzymane. Na horyzoncie oferta z Realu Madryt!

Fabián Ruiz: Rozmowy w sprawie nowej umowy z Napoli wstrzymane. Na horyzoncie oferta z Realu Madryt! fot. Napoli
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cadena SER

Według najnowszych wieści Fabián Ruiz odmawia podpisania nowego kontraktu z SSC Napoli. Hiszpan zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że jego sytuacji uważnie przygląda się Real Madryt, który miał nawet uczynić z niego swój największy cel transferowy.

23-latek w ostatnim czasie notuje ogromny progres, co dostrzegają największe kluby z całej Europy. W tym gronie są m.in. FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Manchester City i Real Madryt. Pomimo tego na tę chwilę wydaje się, że to właśnie „Królewscy” są najbliższej zakontraktowania środkowego pomocnika, który może również zajmować miejsce w bocznych sektorach boiska.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, współpracownicy Florentino Péreza są w stałym kontakcie z przedstawicielami piłkarza SSC Napoli, którzy zostali już poinformowani, że madrytczycy nie wyłożą na transfer więcej niż 100 milionów euro. I chociaż w ostatnim czasie pojawiły się spekulacje, jakoby sześciokrotny reprezentant „La Furia Roja” miał zgodzić się na wpisanie do umowy klauzuli odstępnego o wartości bagatela 180 milionów euro, „Królewscy” mogą spać spokojnie.

W programie „El Larguero” na falach Cadena SER podano bowiem, że hiszpański zawodnik zdecydował się wstrzymać rozmowy dotyczące podpisania nowej umowy. Niewykluczone, że ma to związek z napiętą sytuacją panującą na Stadio San Paolo, gdzie większość piłkarzy żyje w złych relacjach zarówno z kibicami, jak i Aurelio De Laurentiisem, który nie tak dawno zdecydował się im zabrać część wynagrodzenia.

Mając to wszystko na uwadze, Real Madryt w coraz większym stopniu utwierdza się w przekonaniu, że transfer Fabiána Ruiza w niedalekiej przyszłości będzie możliwy do realizacji. Pomimo tego wydaje się, że nie dojdzie do niego przed zakończeniem obecnego sezonu, w którym 23-latek skupia się na jak najlepszym przygotowaniu do przyszłorocznych Mistrzostw Europy.

Hiszpan jak dotąd trykot „Błękitnych” przywdziewał 57 razy, a swoją obecność zaznaczył ośmioma trafieniami i pięcioma kluczowymi podaniami. Jego obecna umowa, która nie zawiera żadnej klauzuli umożliwiającej mu wcześniejszy transfer za określoną kwotę, wygasa 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy