Fabián Ruiz z zaskakującą przeprowadzką do Premier League?!

Fabián Ruiz z zaskakującą przeprowadzką do Premier League?! fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Redakcja
Redakcja
Źródło: Foot Mercato

Fabián Ruiz z Paris Saint-Germain znalazł się na szczycie listy życzeń Burnley, czyli beniaminka Premier League - informuje Santi Aouna.

Hiszpan latem ubiegłego roku za 25 milionów euro przeniósł się z Napoli do PSG. Mistrzowie Francji nie są jednak zadowoleni z tego ruchu. Środkowy pomocnik w tym sezonie rozegrał trzydzieści siedem spotkań we wszystkich rozgrywkach, strzelając trzy gole i notując trzy asysty. Dostał, więc dosyć czasu na zaprezentowanie swoich umiejętności w barwach klubu ze stolicy Francji, lecz jak dotąd nikogo swoją postawą nie przekonał, że rok temu warto było za niego tyle wydać.

W związku z tym paryżanie są gotowi 27-latka sprzedać w najbliższym oknie transferowym, jeśli pojawi się za niego korzystna oferta. Takowa może nadejść z angielskiego Burnley, które w pewnym stylu wywalczyło awans do Premier League i będzie szukać wzmocnień, aby w nowej kampanii utrzymać się w elicie.

Nawet przy dobrej woli PSG taki ruch nie dojdzie do skutku, jeśli chętny do niego nie będzie sam zawodnik, a temu nie spieszy się do wyprowadzki ze stolicy Francji, ponieważ ma w niej podpisany kontrakt do 30 czerwca 2027 roku, który gwarantuje mu pensję w wysokości pięciu milionów euro za sezon.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy