Fabiański dostanie nagrodę od działaczy?

Fabiański dostanie nagrodę od działaczy?
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: The Guardian

Swansea City zamierza zaproponować Łukaszowi Fabiańskiemu nową umowę z klubem w ramach podziękowania za bardzo dobrą formę w mijającym właśnie sezonie.

„Fabian” trafił do walijskiej ekipy na zasadzie wolnego transferu w czasie ostatniego letniego okna transferowego i z miejsca stał się kluczowym graczem drużyny Gary’ego Monka. Polak zaprezentował się z bardzo dobrej strony w trakcie sezonu ligowego, co nie uszło uwadze działaczy większych zespołów. Sztab szkoleniowy „Łabędzi” nie chce jednak stracić swojego bramkarza - były zawodnik Arsenalu i Legii Warszawa ma otrzymać propozycję nowego kontraktu.

Stanowisko włodarzy Swansea nie może nikogo dziwić - Fabiański w czasie aktualnej kampanii aż w trzynastu meczach ligowych zachował czyste konto, co oznacza, że w dalszym ciągu ma szansę na zdobycie „Złotej Rękawicy”. Został też uznany najlepszym piłkarzem drużyny przez pozostałych zawodników „Łabędzi”, najlepszym nowym graczem oraz najlepszym piłkarzem z zagranicy.

Co więcej, piłkarze tego klubu mają zagwarantowaną ósmą pozycję w tabeli Premier League, co jest najlepszym startem drużyny w tych rozgrywkach w historii.

Umowa 30-latka jest ważna do 2018 roku. Na mocy nowego porozumienia z kontraktu reprezentanta Polski ma zostać usunięta klauzula odstępnego wynosząca 4 miliony funtów.  Otrzyma on też prawdopodobnie znaczną podwyżkę. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy