Fala kontuzji w Cracovii

Fala kontuzji w Cracovii fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Cracovia

Trzech piłkarzy Cracovii zmaga się z urazami.

Na wczorajszej konferencji prasowej przed meczem z Wisłą Płock trener "Pasów" Jacek Zieliński przekazał informacje na temat sytuacji kadrowej. Nie są one zbyt optymistyczne: poza pauzującymi za kartki Marcinem Budzińskimi i Jakubem Wójcickim oraz kontuzjowanym od dłuższego czasu Miroslavem Covilo, w kadrze na sobotni mecz może zabraknąć także trzech innych graczy.

Najpoważniejszego urazu doznał Piotr Malarczyk. Defensor podczas meczu z Arką Gdynia naderwał mięsień dwugłowy. Niedawno udało mu się powrócić do treningów, lecz w ostatnich dniach zaczął ponownie uskarżać się na ból. Szkoleniowiec krakowskiego zespołu powiedział, że 25-latek nie zagra do końca rundy zasadniczej.

Z drobnymi kontuzjami zmagają się Paweł Jaroszyński i Krzysztof Piątek. Napastnik "Pasów" nie dokończył dzisiejszego treningu z powodu kłopotów ze stawem skokowym, lecz jest szansa, że znajdzie się w meczowej osiemnastce.

- Liczę na to, że Paweł, który naderwał mięsień na kadrze, będzie gotowy na Jagiellonię - zakomunikował Zieliński.

Sztab szkoleniowy Cracovii oczekuje też na powrót trzech zawodników ze zgrupowań reprezentacji - Huberta Adamczyka, Jaroslava Mihalika i Tomasa Vestenickiego. Decyzja o ich ewentualnym występie w meczu z "Nafciarzami" ma zostać podjęta w najbliższych godzinach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy