Fatalny błąd Gregora Kobela [WIDEO]. Lille prowadzi w rewanżu z Borussią Dortmund!
2025-03-12 19:36:45; Aktualizacja: 2 godziny temu![Fatalny błąd Gregora Kobela [WIDEO]. Lille prowadzi w rewanżu z Borussią Dortmund!](img/photos/105602/1500xauto/gregor-kobel.jpg)
Już w piątej minucie rewanżowego meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Lille OSC objęło prowadzenie z Borussią Dortmund po trafieniu Jonathana Davida.
Po stracie piłki na połowie francuskiego zespołu przez Karima Adeyemiego przejął ją doświadczony Brazylijczyk Ismaily i zagrał do stojącego przed bramką rywali kanadyjskiego napastnika. Nie popisał się w tej sytuacji bramkarz niemieckiej ekipy Gregor Kobel, który niezbyt mocny strzał z bliskiej odległości przepuścił między nogami.
Pierwsze spotkanie obu drużyn na Signal Iduna Park zakończyło się remisem 1:1. Gospodarze prowadzili wówczas od 22. minuty za sprawą Karima Adeyemiego, ale w 68. minucie wyrównał Hákon Arnar Haraldsson.
Borussia Dortmund w ubiegłym sezonie dotarła do finału Ligi Mistrzów, gdzie przegrała 0:2 z Realem Madryt. Teraz fazę ligową zakończyła na dziesiątym miejscu, po czym w barażach o 1/8 finału wyeliminowała portugalski Sporting CP. Na krajowym podwórku również zajmuje dziesiątą lokatę w ligowej tabeli.Popularne
Natomiast Lille OSC w rundzie zasadniczej Champions League uplasowało się na siódmej pozycji, dzięki czemu zakwalifikowało się bezpośrednio do 1/8 finału. W Ligue 1 zajmuje zaś piąte miejsce i ma tyle samo punktów, co czwarte AS Monaco.
Zwycięzca dzisiejszej rywalizacji w kolejnej rundzie zmierzy się z Barceloną, która wcześniej pokonała Benficę 1:0 na wyjeździe i 3:1 u siebie.
Przecież to nie miało prawa wpaść! 😲 Co zrobił Gregor Kobel?! 🤯 Lille bardzo szybko prowadzi po trafieniu Jonathana Davida! 🔥
— CANAL+ SPORT (@CANALPLUS_SPORT) March 12, 2025
📺 Mecz trwa w CANAL+ EXTRA 2 i w serwisie CANAL+: https://t.co/OFoz9m2gHf pic.twitter.com/bRiIYpVagh