FC Barcelona bez Francka Kessié'ego w najbliższym czasie [OFICJALNIE]

FC Barcelona bez Francka Kessié'ego w najbliższym czasie [OFICJALNIE] fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: FC Barcelona I Javi Miguel [Twitter]

FC Barcelona potwierdziła, że Francka Kessié'ego czeka przerwa w grze.

Prowadzący Barcelonę Xavi we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów z Viktorią Pilzno dał Franckowi Kessié'emu szansę od pierwszej minuty. Defensywny pomocnik nie dograł spotkania do końca. W 67. minucie zszedł z boiska z powodu urazu. Jego miejsce na murawie zajął Marc Casadó.

Iworyjczyk przeszedł już badania i Barcelona wydała komunikat w jego sprawie.

„Przeprowadzone w środę badania wykazały u piłkarza nadwyrężenie mięśnia dwugłowego uda w lewej nodze. W najbliższym czasie nie będzie on dostępny do gry, a termin powrotu będzie zależny od postępów w rehabilitacji” - czytamy.

Javi Miguel twierdzi, że przerwa w grze Kessié'ego wyniesie sześć-osiem tygodni.

25-latek może pocieszać się tym, że nie straci zbyt wielu meczów. Barcelona przed Mistrzostwami Świata w Katarze rozegra jeszcze tylko dwa spotkania - z Almeríą i Osasuną w lidze. Reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej nie zakwalifikowała się na mundial, więc tutaj pomocnik też niczego nie straci.

Jego bilans z trwającego sezonu to 13 występów i jedno trafienie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy