FC Barcelona dostała za nich oferty. Joan Laporta potwierdził

FC Barcelona dostała za nich oferty. Joan Laporta potwierdził fot. Sergio Ruiz/pressinphoto/SIPA USA/PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: El Podcast del President | Sport

Prezydent Barcelony Joan Laporta przyznał, że wachlarz zawodników, za których klub z Camp Nou otrzymywał propozycje, jest dość szeroki. Sam z siebie nie zamierza się jednak z nimi żegnać.

W „El Podcast del President” padło kilka ciekawych informacji. Joan Laporta potwierdził na przykład, że FC Barcelona otrzymała propozycję w wysokości 200 milionów euro za Lamine'a Yamala i ją odrzuciła. Działacz nie doprecyzował, czy złożyło ją Paris Saint-Germain, ale biorąc pod uwagę niedawne doniesienia „Marki”, wydaje się, że tak.

Prezydent klubu z Camp Nou wymienił również kilka innych nazwisk.

- Mieliśmy oferty za Alejandro Balde, Fermína Lópeza, Gaviego, Pedriego, Frenkie'ego de Jonga, Ronalda Araújo… Ale nie chcemy ich sprzedawać. Tylko dzięki tym, których wymieniłem, osiągnęlibyśmy miliard przychodu - przyznał Laporta.

- Jeśli ktoś uważa, że gra mało i chce odejść… My ze wszystkich jesteśmy bardzo zadowoleni - dodał.

Z drugiej części jego wypowiedzi można wywnioskować, że jeśli ktoś nie będzie zadowolony ze swojej sytuacji w katalońskim klubie, jego odejście nie będzie blokowane. Z wymienionymi wyżej graczami szefostwo mistrza Hiszpanii przynajmniej w tym momencie samo z siebie nie zamierza się jednak rozstawać.

Zobaczymy, czy zmieni się to latem. Nie ma co ukrywać, że nawet jedna duża sprzedaż może wpłynąć na poprawienie się kondycji finansowej klubu i przyszłe ruchy transferowe. Oczywiście są też inni zawodnicy, na których można sporo zarobić.

***

Są skłonni zapłacić 100 milionów euro za Raphinhę

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE] Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy