FC Barcelona i Bayern Monachium powalczą o obrońcę?!

FC Barcelona i Bayern Monachium powalczą o obrońcę?!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Andreas Christensen stał się obiektem zainteresowania ze strony takich zespołów jak FC Barcelona oraz Bayern Monachium - uważa Fabrizio Romano.

Reprezentant Danii jest formalnie związany z Chelsea do końca trwających rozgrywek. Przedstawiciele „The Blues” wyrazili już jakiś czas temu otwartość do przedłużenia współpracy z środkowym obrońcą, ale mają spore problemy z wypracowaniem z nim zadowalającego porozumienia.

W związku z tym aktywnie do walki o zgarnięcie go na zasadzie wolnego transferu wkraczają kolejne liczące się drużyny na Starym Kontynencie. Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia sugerujące, że poważne zainteresowanie usługami 25-letniego zawodnika przejawia Borussia Dortmund.

Z kolei teraz Fabrizio Romano uważa, że w grze bardzo mocno liczą się też takie ekipy jak FC Barcelona oraz Bayern Monachium.

„Duma Katalonii” jest wymieniana w kontekście zatrudnienia Andreasa Christensena już od jakiegoś czasu i w tym kontekście nie brakuje sugestii świadczących o tym, że  defensor jest pozytywnie nastawiony do ewentualnej możliwości kontynuowania kariery w ekipie z Camp Nou.

Być może szyki Barcelonie pokrzyżują „Bawarczycy”, którzy zdaniem wspomnianego dziennikarza, przejawiają równie silną chęć nawiązania współpracy z Duńczykiem.

Sama Chelsea także nie złożyła jeszcze broni i liczy, że 25-latek zaakceptuje jej propozycję przedłużenia wygasającego kontraktu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy