FC Barcelona i Juventus wymienią się młodymi talentami?! Już drugi raz

FC Barcelona i Juventus wymienią się młodymi talentami?! Już drugi raz
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Przedstawiciele Barcelony i Juventusu prowadzą zaawansowane rozmowy nie tylko na temat wymiany piłkarzy pierwszych zespołów, ale także młodzieżowych.

Dyrektorów sportowych obu klubów - Fabio Paraticiego i Érica Abidala - łączą bardzo dobre relacje, co pokazuje fakt, że bez większych problemów porozumieli się w styczniu w kwestii dokonania wymianach dwóch młodych zawodników - Matheusa Pereiry oraz Alejandro Marquésa.

Teraz przedstawiciele włoskiego oraz hiszpańskiego zespołu pracują głównie nad transakcjami na najwyższym szczeblu.

Nicolò Schira przekonuje jednak, że wymienieni wyżej panowie patrzą w dalszym ciągu bardzo przyszłościowo na wygląd swoich drużyn i dlatego mają być bliscy dogadania się w sprawie kolejnego transferów dwóch piłkarzy młodzieżowych ekip.

„Dumie Katalonii” ma zależeć na zakontraktowaniu blisko 19-letniego wszechstronnego skrzydłowego - Kaly'ego Sene'ego. Z kolei „Stara Dama” zwróciła szczególną uwagę na 18-letniego obrońcę - Xaviera Mbuyambę.


Ten drugi miał już wyrazić brak zainteresowania pozostaniem dłużej na Camp Nou i dlatego ten fakt stara się wykorzystać Juventus, który jest skłonny oddać w zamian za niego utalentowanego Senegalczyka.

Młodzieżowy reprezentant Holandii może liczyć także na możliwość przeprowadzki do innego klubu, ponieważ gotowość do nawiązania z nim współpracy miały też wyrazić Real Madryt, Chelsea, Inter Mediolan czy kilka drużyn z Anglii oraz Niemiec.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Havertz poprosił władze Bayeru o transfer Havertz poprosił władze Bayeru o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy